• Zwroty i reklamacje

Zwroty i Reklamacje

W przypadku dokonania zakupów w naszym Sklepie Internetowym, masz prawo do złożenia reklamacji lub odstąpienia od umowy. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat procedury reklamacji i zwrotów.

Reklamacje

Jeśli produkt, który otrzymałeś, jest wadliwy lub niezgodny z opisem, masz prawo do złożenia reklamacji. Prosimy o dokładne sprawdzenie towaru po otrzymaniu, aby upewnić się, że jest on w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Aby złożyć reklamację, należy skontaktować się z nami za pośrednictwem wiadomości e-mail w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. W treści wiadomości należy dokładnie opisać problem oraz dołączyć zdjęcia wadliwego produktu. Po otrzymaniu reklamacji, postaramy się jak najszybciej rozpatrzyć zgłoszenie i podjąć odpowiednie działania.

Jeśli reklamacja zostanie uznana za uzasadnioną, możesz otrzymać zwrot kosztów zakupu towaru lub wymianę wadliwego produktu na nowy.

Zwroty

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupionego towaru, masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W takim przypadku, zwrócimy Ci koszty zakupu produktu.

Aby dokonać zwrotu, należy skontaktować się z nami za pośrednictwem wiadomości e-mail i poinformować o swojej decyzji. Następnie, należy odesłać produkt w oryginalnym opakowaniu na podany przez nas adres. Koszt zwrotu ponosi klient.

Pamiętaj, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi być w nienaruszonym stanie. Po otrzymaniu zwróconego produktu, zwrócimy Ci koszty zakupu produktu w ciągu 14 dni.